Informacje techniczne

Spis treści:

 1. Instalacja aplikacji BlueJeans

  zobacz jak
 2. Dołączanie do wydarzenia na żywo

  zobacz jak
 3. Obsługa aplikacji

  zobacz jak
 4. Rejestracja w zamkniętej grupie na Facebooku

  zobacz jak

Dostepne numery pomocy telefonicznej:

Pomoc techniczna

609 206 451

Godzinę przed rozpoczęciem warsztatów i w trakcie ich trwania możecie Państwo kontaktować się telefonicznie z realizatorami szkolenia.

Jeśli pojawią się u Państwa problemy z połączeniem, problemy z instalacją lub obsługą aplikacji Blue Jeans prosimy o kontakt.

Biuro Obsługi Klienta

61 610 30 60

W trakcie warsztatów pełnimy dla Państwa dyżur telefoniczny. Zapraszamy do kontaktu w sprawach związanych z dostępem, płatnościami oraz innych kwestiach organizacyjnych.

Instalacja aplikacji BlueJeans

Wejdź na stronę i pobierz aplikację BlueJeans. Zalecamy, aby zainstalować aplikację przynajmniej 1 dzień przed szkoleniem.

pobierz aplikację BlueJeans

Instrukcja instalacji:

Step 2 Step 3 Step 4 Step 5 Step 6 Step 7

Dołączanie do wydarzenia na żywo

Będzie możliwe w dniu szkolenia. Każdy uczestnik otrzyma link umożliwiający bezpośrednie dołączenie do pokoju szkolenia.

Jak dołączyć do wydarzenia:

Step 8 Step 9

Obsługa aplikacji BlueJeans

To naprawdę proste i intuicyjne narzędzie. Zobacz, jakie posiada funkcje.

Step 10 Step 11 Step 12

Rejestracja w zamkniętej grupie na Facebooku:

Uczestnictwo w grupie zapewni Państwu dostęp do bieżących informacji z pierwszej ręki, dodatkowych porad oraz uzupełniających plików.

Aby dołączyć do grupy należy kliknąć w link: https://www.facebook.com/groups/486787962407579 i poprosić o dostęp.  Prosimy, aby prośby o dołączenie do grupy kierowane były wyłącznie z profili imiennych będących uczestnikami szkolenia (nie będzie możliwości dołączenia do grupy np. przez profil szkoły lub organizacji).