Szkolenie konsultacyjne

Jak pozyskać dotacje z programu Erasmus + z zakresu edukacji szkolnej (sektor KA1)

Jedyne w Polsce szkolenie konsultacyjne podsumowujące kompletność i poprawność napisanego wniosku
Erasmus+!

Unia finansuje 100% kosztów projektu!
Sprawdź poprawność napisanego wniosku z
dr Małgorzatą Kasperczakową!

Dlaczego warto skonsultować swój wniosek na dotacje z Programu ERASMUS+?

Dotychczas prowadziliśmy szkolenia w formie prezentacji na temat możliwości dofinansowania oraz komputerowych warsztatów z pisania samego wniosku KROK PO KROKU. Tym razem zapraszamy wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dotacji z programu Erasmus+ na warsztaty z wypełnionym już wnioskiem. Będzie to inna forma szkolenia — szkolenie konsultacyjne.

W tym czasie będziecie mogli Państwo indywidualnie porozmawiać z prelegentką o swoim wniosku, dopracować szczegóły, podzielić się wątpliwościami, jak również przeorganizować swój wniosek bądź poznać wytyczne od podstaw.

Ponadto stworzymy Państwu możliwość przesłania wniosku tydzień przed szkoleniem, by prelegentka miała możliwość ich wstępnej analizy. Przesłane wnioski mogą być niepełne, niedokończone bądź z lukami w miejscach, gdzie mają Państwo wątpliwości.

W poniedziałek, 28 stycznia 2019 roku w Poznaniu, od 10:00 do 17:00 będzie czekać na Was Małgorzata Kasperczakowa. Dr Małgorzata Kasperczakowa jest doświadczonym praktykiem i doradcą w zakresie finansowania placówek oświatowych ubiegających się o granty. Jej skrupulatność oraz doskonała znajomość tematyki programu Erasmus+ sprawia, że 99% wniosków napisanych z jej pomocą, cieszy się dofinansowaniem.

Przewidujemy, że na każdego zainteresowanego przypadnie od 30 do 45 minut na konsultacje wniosków oraz ewentualnych pomysłów. Dlatego, pamiętajcie – liczba miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na szkolenie.

Najbliższy termin złożenia wniosków w akcji MOBILNOŚĆ EDUKACYJNA planowany jest do 5 lutego 2019 roku!

Małgorzata Kasperczakowa

Na konsultacji powinni pojawić się dyrektorzy i pracownicy placówek, którym zależy, by pozyskać granty unijne, które w 100% sfinansują wydatki na:

  • zagraniczne kursy metodyczne i specjalistyczne dla nauczycieli
  • zagraniczne kursy nauki języka dla pracowników placówek
  • zagraniczne kursy nauki języka dla pracowników placówek
  • wyjazdy kadry na zagraniczne staże, praktyki, szkolenia, warsztaty, seminaria
  • wyjazdy w celu nauczania w zagranicznej placówce na okres do 2 miesięcy
  • wymianę dobrych praktyk między placówkami